KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13207403
nr 1320 7403
Collage
Oidentifierad konstnär. Signerad, äppelskal, 30x23 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:55:50
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr